به وب سایت آنتن مرکزی اصفهان -ایمن پارسه خوش آمدید.

IPTV چیست؟

نصب iptv اصفهان

IPTV مخففی Internet Protocol Television پروتکل اینترنت است و در شرایط آسان می توان آن را به عنوان ارسال امن و قابل اعتماد به مشترکین از ویدیو های سرگرمی و خدمات مرتبط در شبکه پروتکل IP (پهنای باند و یا سایر اتصالات اینترنت) که حمل و نقل صوتی، تصویری و کنترل سیگنال ها

این خدمات ممکن است شامل، تلویزیون زنده، ویدئوی مورد تقاضا (VOD) و تلویزیون تعاملی (iTV) باشد. این ویدئو از ویدیوهای ارائه شده در اینترنت عمومی متفاوت است، همانطور که با IPVT، امنیت شبکه و عملکرد به شدت مدیریت می شود تا یک سرگرمی عالی و ایمن را فراهم کند که محیط کسب و کار قانونی را برای ارائه دهندگان محتوا، تبلیغ کنندگان و مشتریان به طور یکسان ایجاد می کند.

همچنین بر خلاف استاندارد کابل یا اتصال ماهواره ای، در تلویزیون های چندگانه تلویزیونی IPTV می توانید از یک اشتراک تنها در یک خانه استفاده کنید.با IPTV می توانید از تماشای برنامه هر زمان و هر کجا  از PC، تلویزیون هوشمند یا تلفن هوشمند به استفاده کنید. در تلویزیون اینترنتی، تلویزیون های چندگانه در یک خانه می توانند از یک اشتراک واحد استفاده کنند، که در مورد کابل استاندارد یا اتصال ماهواره ای  این گونه نیست.

تلویزیون کابلی یا ماهواره هر دو سیگنال خود را که کاربر می تواند آن را تنظیم کند، ارسال می کند. در اینجا تلویزیون کابلی با سیم و تلویزیون ماهواره ای بی سیم (تا نقطه دستیابی به دیش شما) است. شما می توانید هر کانال را با توجه به انتخاب خود تماشا کنید و می توانید برنامه پخش را در آن زمان تماشا کنید.

انتقال IPTV با استفاده از شبکه پروتکل اینترنت (IP) انجام می شود تا کانال های تلویزیونی را به جعبه تنظیم بالا برای کاربران ارسال کند. NetWork اینترنت ممکن است به وسیله کابل یا ماهواره انجام شود و در مدل سرویس گیرنده سرور مانند ایمیل ها، وب سایت ها و سایر خدمات مبتنی بر اینترنت کار می کند. در تلویزیون کابلی و ماهواره ای، پخش در زمان واقعی و در انتقال و فراموش کردن مدل اتفاق می افتد، اما در IPTV درخواست مصرف کننده برای زمان واقعی و همچنین محتوای ذخیره شده و دریافت آن از طریق شبکه پروتکل اینترنت است. در پروتکل IPTV محتوا در انتهای انتقال ذخیره می شود که می تواند درخواست شده و در هر زمان توسط بیننده مشاهده شود

نصب iptv اصفهان

رفتن به نوار ابزار